ПОРТФОЛИО

Лаборатория Sesderma была создана в 1989 г группой дерматологов во главе с доктором Габриэлем Серрано, которые стремились найти оптимальные решения для широкого спектра проблем кожи. Благодаря инновациям и близости к пациентам эта инициатива выросла в крупную компанию, специализирующуюся на выпуске средств для красоты и здоровья кожи.
Компанія ТОВ «САНА МЕД» заснована у 2021 р. Напрямком нашої діяльності є оптова торгівля виробами медичного призначення для ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників: СООК Medical, Medtronic, Boston Scientific , ASAHI INTECC, TaeWoong medical Co, Mermaid Medical A/S та ін.

Лідер ринку косметології і beauty-медицини в Україні на СНД.
Ми молоді, креативні, розумні, амбітні! У нашій команді працюють кращі фахівці в області естетичної медицини, бізнес-аналітики, лікарі-косметологи експертного рівня. Ми знаходимо передові інновації по всьому світу і пропонуємо їх вам.

PRX ТЕРАПІЯ – це комплексна програма професійних процедур з препаратом PRX-T33® і домашнього догляду WiQo для активного природного відновлення та омолодження шкіри. В результаті цього не пошкоджується епідерміс, але формується новий колаген і оновлюється структура клітин.

CONSULTATION